Пошук
0
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00

О КОМПАНІЇ

            

            Компанія Alex Bell заснована в далекому 2005 році. З тих пір політику нашого бренду можна охарактеризувати словами французького сценариста Марселя Ашара, який вважає найбільш пріоритетними речами в нашому житті - хороше ліжко і зручне взуття. Що ми робимо найчастіше? Звичайно ж, ходимо. Що може замінити в цих випадках взуття? Альтернативи немає. І чим якісніше, красивіше, індивідуальнішим буде взуття, тим впевненіше кожен з нас буде себе відчувати. Зручність і комфорт Ваших ніг - безумовно, основа здоров'я, сил, очікуваних успіхів і перспектив. Саме таке взуття ми і пропонуємо своїм клієнтам. Чому Alex Bell запитаєте ви? В абревіатурі - закладений збірний образ, філософське бачення, близьке до англійського, яким має бути взуття.

             Переосмислення існуючих стилів, неординарний підхід знаходять своє вираження в крафтовому взутті. Постійні сміливі експерименти, комбінація матеріалів, широкий діапазон застосування колірної гами відносить наше взуття до ексклюзивного, купити яки можливо тільки у нас. У мотивації нашої компанії - зосередження всього найкращого, виняткових фасонів взуття, якісних натуральних матеріалів, самобутніх високопрофесійних майстрів, які асоціюються з працьовитими білками. У японській культурі саме білкам притаманні творчість і креативність, а у наших майстрів постійно свіжі, досить оригінальні та цікаві ідеї, що і відбивається на кінцевому результаті.

            Взуття, пропоноване Alex Bell, виробляється лімітованими серіями, що автоматично відносить його до розряду особливого. При цьому, не залежно від призначення взуття - результат завжди приголомшливий, оскільки взуття виготовляється виключно з кращих матеріалів, з особливостями крою та рядка, методів, застосовуваних при зборці і конструюванні. Ми дотримуємося принципу великої Коко Шанель - «Мода проходить, стиль залишається».

             Крокуючи по життєвому шляху у взутті від AlexBell, Ви отримуєте нові незабутні враження і даруєте радість і позитив оточуючим Вас людям.

Замовлення в один клік

Кешбек нараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

1) Баланс можна перевірити в особистому кабінеті

2) Накопиченими бонусами можна оплатити товар згідно з Програмою Лояльності