Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00
ru ua
Головна Акції FASHION ТРЕНДИ ОСІНЬ-ЗИМА 2019/20

FASHION ТРЕНДИ ОСІНЬ-ЗИМА 2019/20

Отже, пройшли модні покази сезону осінь - зима 2019/20. Що ж нам пропонують модні дизайнери, що буде модно в новому сезоні, на що варто звернути увагу - ось, що цікавить не тільки прекрасних жінок, а й сильну половину людства.


У нових колекціях ви побачите як і тренди 2018 р так і дуже ефектні новинки. Вивчайте, підбирайте, створюйте свій неповторний стиль, підкреслюйте свою індивідуальність. Давайте розглянемо свіжі тренди, модні новинки і тенденції стилю.


1. КРОССОВКИ - так, так! Знову вони, причому в будь-якому кольорі, головне масивна, об'ємна підошва. Білі, чорні, кольорові, потужні "dad sneakers", металік і з різноманітними принтамиОтже, пройшли модні покази сезону осінь - зима 2019/20. Що ж нам пропонують модні дизайнери, що буде модно в новому сезоні, на що варто звернути увагу - ось, що цікавить не тільки прекрасних жінок, а й сильну половину людства.

  


2. Брутальні черевики і грубі підошви.

У новому сезоні 2019/20 грубу взуття зводять все найбільш обговорювані бренди. Її сміливо носимо без будь-яких обмежень і правил - з легкими сукнями, джинсами і спідницями. Зовні грубі черевики на шнурівці чудово підкреслюють жіночу крихкість.


  


3. КОЗАКИ - наймодніша взуття цієї осені! Вони універсальні і поєднуються з різноманітними луками.

4. ЧЕЛСІ - це укорочені черевики з еластичними вставками, ідеальні для активної ходьби.

   5. "МУЖСКИЕ ТУФЛІ" дуже популярні в новому сезоні. Лофери, броги, монки і оксфорди.       

  Замовлення в один клік