Пошук
0
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00


УГОДА КОРИСТУВАЧА

Загальні положення:

1. Ця угода укладається між ФОП Шеремет Г.В. (компанія, яка надає послуги сайту https: alexbell.com.ua, далі - сайт) і приватною особою (Користувачем або Клієнтом). Користувач- це потенційний клієнт, який перейшов на сайт, отримав можливість побачити відображені сторінки сайту, зробив або не вчинив будь-які дії на сайті та може згодом отримати статус Клієнта. Клієнт це зареєстрований користувач сайту.

2. Безпека і особисті відомості Інтернет-магазин https: alexbell.com.ua гарантує, що отримана від Вас інформація надійно захищена і не буде надаватися третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. Особисті відомості (ім'я, прізвище, телефон) не можуть бути змінені на сторінці сайту. Якщо у Вас змінилися особисті дані (наприклад, телефон) напишіть листа перейшовши у вкладку «зворотний зв'язок». Щоб ви були в курсі всіх новин і акцій нашого інтернет-магазину Вам будуть надсилатися (С Вашої згоди) інформаційні повідомлення, від яких Ви в будь-який момент можете відписатися. Ми використовуємо файли, які допомагають запам'ятати Ваші особисті дані і Вам не потрібно буде їх вносити при наступному оформленні замовлення. Всі відомості на сайті https: alexbell.com.ua можуть бути змінені без попереднього сповіщення.

3. Будь-яке копіювання та розповсюдження матеріалів сайту https: alexbell.com.ua заборонено без попереднього узгодження з власником (адміністрацією) сайту.

4. Реєструючись на сайті або просто відвідуючи його, відвідувач сайту автоматично приймає умови даної угоди.

Замовлення в один клік

Кешбек нараховується у вигляді бонусів на рахунок учасника програми лояльності:

1) Баланс можна перевірити в особистому кабінеті

2) Накопиченими бонусами можна оплатити товар згідно з Програмою Лояльності